Дешеві автомобілі з Англії

Автомобільний ринок в Англії – це один із найдешевших ринків на всьому світі. Ми пропонуємо перевезення автомобілів з Англії, тобто дешеві автомобілі з Англії на запчастини для всіх зацікавлених у придбанні автомобіля з Британських Островів.

Знайдіть автомобіль, який вас цікавить, а ми імпортуємо його для вас. Ми продаємо англійські авто: уживаний автомобіль на запчастини або цілий. Дешеві автомобілі з Англії – завжди найвигідніші ціни на ринку, з доставкою додому.

Ми займаємось імпортом уживаних автомобілів з Англії, а також з усієї Великобританії. Є можливість перевезення автомобілів після ДТП та автомобілів, які не брали участі у ДТП – рішення завжди залишається за вами. Наш імпорт автомобілів – це гарантія, що обраний вами автомобіль прибуде до місця призначення швидко та в неушкодженому стані.

Перевезення автомобілів – Авто з Англії – процедура

Вся операція перевезення автомобіля дуже проста і тут немає чого боятися. Англійським законодавством не вимагається договір купівлі-продажу автомобіля, але ми повинні його укласти, тому що він необхідний під час транспортування автомобіля з Англії до України та під час реєстрації автомобіля в Польщі.

Документи, необхідні для реєстрації автомобіля з Англії в Україні:

– договір купівлі-продажу, укладений в Англії

– техпаспорт, або так званий V5 або Logbook (техпаспорт не мусить бути оформлений на наше ім’я)

– продавець авто в Англії повинен відправити V5/4 синій box в англійському паспорті для DVLA (англійське управління у справах видачі автомобільних ліцензій).

Скільки коштує привезти авто з Англії до Польщі?

– вартість перевезення автомобіля з Великобританії до України залежить від марки автомобіля та його технічного стану. Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, телефонуйте за номером: +44 759 8064 844

– вартість транспортування залежить від місця завантаження і розвантаження (транспортування авто з Великобританії до України і транспортування автомобілів з Англії до України)

ПРИМІТКА: ДОПОМАГАЄМО В ОТРИМАННІ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ V5

Чому варто скористатися нашою допомогою під час перевезення:

Ми пропонуємо вам недорогі автомобілі з Англії за відмінними цінами та з цікавим оснащенням. Імпорт уживаних автомобілів на запчастини користується досить великим успіхом через те, що запчастини на українському ринку є досить дорогими. Ми маємо багаторічний досвід в імпорті всіх типів легкових автомобілів, позашляховиків – авто 4х4, спортивних автомобілів, а також раритетних та після ДТП.

Також перевозимо різного роду будівельні машини та сільськогосподарську техніку найкращих і найавторитетніших марок у світі. Ми дбаємо про оформлення всіх документів, необхідних під час імпорту з Англії до України. Це, зокрема, договори купівлі-продажу, укладені в двох мовних примірниках (англійський та український), технічний талон транспортного засобу, свідоцтво про зняття автомобіля з реєстрації.

Ми забезпечуємо професійне транспортування автомобіля з Англії до України, з України в Англію до вашого будинку, якщо виникне така необхідність. Будь ласка, зв’яжіться з нами для уточнення деталей щодо такого транспортування. Ми здійснюємо перевірку технічного стану автомобіля для того, щоб потенційні клієнти були задоволені та не переймалися додатковими витратами.

Перевезенням автомобілів з Англії ми займаємося вже багато років, тому наша діяльність гарантує вам повне задоволення. Автомобілі з Великобританії, які ми імпортуємо для індивідуальних клієнтів, характеризуються найкращим дизайном, безпекою та повністю перевіреною механікою та електронікою.

Ми забезпечуємо перевезення автомобілів з Англії та всієї території Великобританії. Ми імпортуємо цілі транспортні засоби, а також імпортуємо автомобілі на запчастини з Англії. Пропонуємо комплексні транспортні послуги з Англії до Польщі та з Польщі до Англії, а також оформлення необхідної документації при перетині кордону.

Якщо ви потрапили в аварію і ваше авто вже не придатне до подальшої їзди або вам потрібен двигун, коробка передач, – тоді чому б вам не скористатися нашою пропозицією: купівля автомобіля з Англії на запчастини

Приклади цін на автомобілі на запчастини або для реєстрації:

– vw golf, vw passat, audi a3, audi A4, audi A6, рік випуску з 2001 по 2004 в залежності від типу ушкодження та пробігу вартість становить від 300 фунтів до 600 фунтів + транспортування автомобіля з Англії до України – від 280 фунтів

Автомобілі, які ми перевозимо і продаємо, тобто хіти імпорту:

Наша компанія гарантує перевезення з Англії таких марок автомобілів, як: Audi, VW, Mercedes, BMW, Mini, Porsche, Toyota, Lexus, Honda, Renault, Peugeot, Citroen, Vauxhall, Land Rover, Jaguar, а також багато інших популярних у Великобританії марок.