Транспортування автомобіля – транспортування авто з

Англії до України

Наша високопрофесійна транспортна компанія пропонує швидке та безпечне транспортування автомобіля з Англії (імпорт з усієї території Великобританії – Англії, Шотландії, Уельсу, Північної Ірландії) до будь-якого міста на території Польщі. Ми транспортуємо автомобілі з усієї території Великої Британії, Шотландії, Уельсу, Англії, Північній Ірландії. Забираємо автомобілі з аукціонів: copart, silverlake, motorhog, а також приватних сервісів: ebay, gumtree, autotrader.

Організовуємо транспортування до будь-якого міста в Польщі –

швидко, дешево і безпечно

– ВЖЕ ВІД £260 транспортування автомобіля автовозом Англія – Польща 2 дні – дешеве перевезення авто з Англії до Польщі

Ми також пропонуємо транспортування автомобілів з Польщі в Англію або транспортування авто з Польщі в Англію

– своєчасність і безпека – це наші переваги: перевезення автомобілів до Польщі з Англії

Також ми транспортуємо трактори, сільськогосподарську техніку та будівельне обладнання

– транспортування трактора з Англії до Польщі

– транспортування сільськогосподарської техніки з Англії до Польщі

Будь ласка, зв’яжіться з нами:

моб. тел. (Польща): 0048 505474286

моб. тел. (Англія): 0044 759 844 8064

Ми пропонуємо широкий вибір автовозів та вантажівок з тентом вантажопідйомністю 24 т, пристосованих для перевезення великої кількості автомобілів за один курс. Всі автомобілі, що доставляються з Великобританії в Україну, завжди надійно закріплені, що забезпечує їх неушкодженість під час транспортування. Надаємо транспортні послуги як для індивідуальних клієнтів, так і для автомобільних дилерів. В основному ми перевозимо легкові автомобілі, позашляховики 4×4, класичні та спортивні автомобілі. У літній період багато наших клієнтів перевозить з нами тягачі, човни, мотоцикли і квадроцикли.

Транспортування будівельної техніки з Англії до України

В діяльності нашої компанії ми робимо акцент на професіоналізм і комплексність наших послуг. Ми не тільки імпортуємо легкові та раритетні автомобілі – ми також забезпечуємо доставку будівельного обладнання в залежності від вимог клієнта. Імпортуємо екскаватори, крани, навантажувачі, бетономішалки та багато інших професійних будівельних машин.

Транспортування сільськогосподарської техніки з Англії до України

Наш парк вантажних автомобілів, обладнаний відповідними тягачами, дозволяє нам перевозити сільськогосподарське обладнання будь-яких габаритів і будь-якого виду. Ми імпортуємо як комбайни, трактори, плуги, молотарки, сільськогосподарські причепи, так і багато інших спеціалізованих транспортних засобів за привабливими цінами та у відмінному технічному стані.

Транспортування тракторів – транспортування Трактора з Англії до України

Ми пропонуємо транспортування тракторів основних і найкращих виробників, таких як: John Deere, Fendt, Massey Ferguson та багатьох інших. Перевозимо трактори та тягачі з Великобританії, як цілі, так і на запчастини. Ми також шукаємо марки і моделі на замовлення клієнтів. Трактори Англія – Польща імпорт.

Транспортування екскаваторів з Великобританії до України

Ми гарантуємо швидке і безпечне транспортування екскаваторів Англія – Польща. Пристосовуємося до індивідуальних побажань клієнта та шукаємо для нього відповідне обладнання, яке б задовольнило його вимоги. Перевозимо екскаватори цілі або в запчастинах. Ми пропонуємо можливість перевезення цілого або в запчастинах.

Транспортування мотоциклів з Великобританії до України

Якщо ви зацікавлені в перевезенні до Польщі мотоцикла своєї мрії – просто зв’яжіться з нами. Наші фахівці запропонують транспортування мотоциклів з Англії до Польщі – за найвигіднішою ціною та в найкоротші терміни. Всі основні марки: Suzuki, Yamaha, Honda, Kawasaki та багато інших.

Транспортування квадроциклів:

Запрошуємо всіх, хто хотів би мати власний квадроцикл, скористатися нашою пропозицією з перевезення квадроциклів Англія – Польща. В залежності від ваших вимог, ми знайдемо модель, що відповідатиме всім вашим очікуванням, вирішимо всі митні і транспортні формальності, а також підготуємо його для безпечного транспортування до Польщі.

Чому варто обрати наші транспортні послуги: Дешевий транспорт Великобританія-Польща

індивідуальний підхід до кожного клієнта: транспортування авто Англія – Україна

швидкість роботи. Протягом кількох годин ми можемо забрати авто, мотоцикл, причіп, тягач та забезпечити транспортування авто з Великобританії до України,

гарантія термінів завантаження і розвантаження,

сучасний автопарк вантажних автомобілів,